Bronca za klapu 'Feral'

Autor: IVA Mustać Klarić, 31. 5. 2015.

Djevojke okupljene u vokalni ansambl 'Feral' Gimnazije Vladimira Nazora nastupile su 30. svibnja u maloj dvorani Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog u Zagrebu na 3. natjecanju hrvatske tradicijske vokalne glazbe gdje su osvojile brončanu plaketu. Ljubitelji zborskog pjevanja imali su prilike uživati u nastupu 15 zborova, vokalnih ansambala, folklornih skupina te klapa iz cijele Hrvatske: Feral, Zwizde, Koralde, Vrbenske kanturice, Ethnotine, KUD Mladost, MVA Prvi komin Snježanin, Zvonejski kanturi, Muška klapa Kastav, Ženska klapa Kastav, klapa Žrnovnica, MPZ Ivan Kukuljević Sakcinski, AZ FFZG Concordia discors, Mješoviti zbor sv. Barbare Panis Angelicus i Ženski zbor KUD - a "Učka" Matulji.