Kalendar za 2016.

Autor: Administrator , 21. 12. 2015.

I ove godine dvadesetak učenika trećih i četvrtih razreda koji pohađaju dodatnu nastavu iz povijesti odlučili su svoje profesore i obitelji darivati kalendarom za 2016. godinu. Ovog puta kalendar je posvećen Zadarskoj županiji. Svaki mjesec posvećen je drugom mjestu i dijelu naše županije, od otoka preko Ravnih kotara do samog grada Zadra. Na svakoj stranici nalaze se prigodne ilustracije koje je nacrtao učenik 4.d razreda Karlo Gržan u zanimljivim tehnikama i kombinacijama. Tu su i fotografije koje su fotografirali učenici trećih razreda, a sve je popraćeno simpatičnim stihovima. Najzanimljivije fotografije snimila je učenica 3.a razreda Isabella Bajlo.

I ovog puta su nas učenici s profesoricom povijesti Tihanom Magaš oduševili svojom kreativnošću i stoga im se od srca zahvaljujemo.