preskoči na sadržaj

SVEČANO DODIJELJENA PRIZNANJA

U srijedu, 8. lipnja 2016. godine u Domu županije održana je svečana dodjela priznanja učenicima srednjih škola koji su na županijskim natjecanjima osvojili 1., 2., i 3. mjesto ili su na smotrama proglašeni najboljima. Također je u istom terminu održan svečani prijem kod župana za učenike koji su na državnim natjecanjima osvojili prva tri mjesta i njihove mentore. Popis naših učenika i mentora kojima su svečano uručena priznanja nalazi se u nastavku.

 


DRŽAVNA NATJECANJA
 
Lovre Vrkić, 2. mjesto  natjecanje Opisujemo sustave, mentorica Sanja Fabac
 
Ana Matešković, 1. mjesto biologija, mentorica Sanja Fabac
 
Karlo Gržan i Andrija Miočić, 1. mjesto povijest, mentor Igor Artić
 
 
ŽUPANIJSKA NATJECANJA
 
Manuela Slavica Košević
-za pohvaljeni rad ''Dama s porukom“
Mentor: Ivanka Radulić
-za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Maruška Gulin
-za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Sanja Fabac
 
Vanessa Kotlar
-Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Sanja Fabac
-Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz filozofije
Mentor: Zoran Supičić
-za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
Mentor: Zoran Samardžija
 
Ana Matešković
-za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Sanja Fabac
-za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Tatjana Smith Savić
 
Marija Vrkić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
Mentor: Senka Brkulj
 
Martina Radaš
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
Mentor: Irena Pavić
 
Moreno Longin
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
Mentor: Zoran Samardžija
 
Sara Maraš
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
Mentor: Svjetlana Pera 
 
Marko Đerđa
Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz fizike
Mentor: Katarinica Milković
 
Mikael Marvin
Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz fizike
Mentor: Katarinica Milković
 
Sunčana Brkulj
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Maruška Gulin
 
Sandro Torić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
Mentor: Tatjana Smith Savić
 
Andrea Babić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i smotri iz biologije
Mentor: Marija Nižić
 
Niko Škifić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
Mentor: Amalija Colić 
 
Ella Karaban
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Ana Bjeliš
 
Doris Vučković
za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Ana Bjeliš
 
Stipe Galić
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Suzana Matković   
 
Dario Oštrić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Suzana Matković   
 
Laura Budanović
za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Mentor: Suzana Matković   
 
Mia Radeljić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
Mentor: Tihana Magaš
 
Mario Zrilić
Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
Mentor: Igor Artić
 
Karlo Gržan
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
u kategoriji samostalnih istraživačkih radova
Mentor: Igor Artić
 
Andrija Miočić
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
u kategoriji samostalnih istraživačkih radova
Mentor: Igor Artić
 
Mirlinda Maroshi
za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz španjolskog jezika
Mentor: Sunčica Mustać 
 
Lucija Kolić
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Mentor: Dubravka Marcelić
 
Martina Bašić
za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Mentor: Sandra Rokov
 
Chejenne Cattaruzza Pino
za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Mentor: Glorija Ledenko
 
 
FOTOGALERIJA


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Administrator   datum: 8. 6. 2016.

***


Udžbenici

Upisi

Kalendar rada

Državna matura

Nabava

Natječaji

Školski odbor

Anketa
Što misliš o uvođenju e-Dnevnika u nastavu?







 


Dokumenti

Korisni linkovi

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju