OSKAR ZNANJA

Autor: Administrator , 16. 6. 2016.

U Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u četvrtak, 16. lipnja 2016.  državnim prvacima na natjecanjima u znanju i učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima uručeni su Oskari znanja. Skulpture je dobilo 345 učenika i 220 mentora, a među njima je troje naših učenika sa svoja dva mentora. To su:

Ana Matešković, učenica 4. e razreda za uspjeh na državnom natjecanju iz biologije, mentorica Sanja Fabac

Karlo Gržan i Andrija Miočić, učenici 4.d  razreda za svoj samostalni istraživački rad na državnom natjecanju iz povijesti, mentor Igor Artić.