POSJET NASTAVNIKA IZ SLOVENIJE

Autor: Administrator , 29. 9. 2017.

U petak, 29.9.2017. našu školu posjetili su nastavnici iz Gimnazije i srednje škole Rudolfa Maistra, Kamnik. Bio je to posjet u sklopu stručne ekskurzije koju su organizirali povodom Dana svoje škole. Nakon prijema kod ravnatelja Rade Šimičevića prošetali su školom i upoznali se s načinom rada tako što je svaki njihov nastavnik sudjelovao na jednom nastavnom satu kod nekog našeg nastavnika. Tijekom  svečanog prijema u zbornici, ravnateljica GSŠRM Bernarda Trstenjak  zahvalila je na  gostoprimstvu i izrazila oduševljenje opremljenošću i uređenjem naše škole.