DSD DIPLOME

Autor: ana bjeliš, 19. 10. 2017.

U utorak 18. listopada u našoj školi upriličena je podjela DSD diploma 9 naših učenika četvrtih  razreda koji su se tijekom posljednje 3 godine pripremali za ovaj ispit kod mentorica prof. Ane Bjeliš i Marte Režan. Na dodjeli su nazočili i skup pozdravili ravnatelj Rade Šimičević i gospođa Brigitte Meurer, članica ispitnog povjerenstva i izvorna govornica njemačkog  jezika.

Učenici koji su dobili diplomu: Ivana Škvorčević, Josipa Stipić, Marko Miodrag, Vito Mijailović, Hana Crnošija, Anđela Serdarević, Valentina Sertić, Natali Smirčić i Antonio Jović.