U ČAST SVIMA PREMINULIMA

Autor: Administrator , 27. 10. 2017.

Danas su naši učenici, predsjednici razrednih odjela u pratnji profesora i ravnatelja položili vijence i zapalili svijeće u čast preminulim hrvatskim braniteljima i preminulim profesorima i djelatnicima naše škole.

Ovo je naša tradicija povodom blagdana Svih Svetih i Dušnog dana i tako  iskazujemo zahvalnost i poštovanje hrvatskim braniteljima i preminulim našim profesorima.

Minutom šutnje učenici su odali počast svim preminulim braniteljima ispred Središnjeg križa, a molitvu odrješenja održao je generalni vikar Zadarske nadbiskupije, don Josip Lenkić.