OŽUJAK - MJESEC FRANKOFONIJE U ZADRU

Aktivnosti u kojima su sudjelovali naši učenici povodom Dana frankofonije u Zadru: DAN FRANCUSKE KUHINJE  zajedno s učenicima Gimnazije Jurja Barakovića i njihovom profesoricom Svjetlanom Pera, a uz podršku Hrvatsko - francuske udruge Zadar. Specijalitete su, prema francuskim receptima, izradili učenici i profesorica Barbara Šarlija, a u glazbenom dijelu zabavnog programa pridružili su nam se i studenti  sa Sveučilišta u Zadru Luka Baule i Šime Šprljan.

Također smo sudjelovali i na IZLOŽBI FOTOGRAFIJA pod nazivom "La mer, la mer, toujours recommencée", autorice Andrine Luić, koja je otvorena 14. ožujka u GALERIJI  ZADART u Varoši, u organizaciji Hrvatsko – francuske udruge Zadar zahvaljujući voditelju galerije gosp. Željku Karavidi.

Mali zabavni program pripremili su studenti iz glazbene skupine "Les Sisyphes" i učenici frankofonci iz Gimnazije Jurja Barakovića s profesoricom Svjetlanom Pera, a prigodnu pjesmu o moru otpjevale su naše profesorice Sanja Fabac, Jelena Vlašić i voditeljica anasmbla Iva Mustać Klarić.

objavio: Svjetlana Pera   datum: 31. 3. 2019.

NATJECANJA