PRIJEM NAGRAĐENIH UČENIKA

U srijedu, 3. srpnja 2019. u Domu zadarske županije bila je upriličena svečanost uručenja nagrada učenicima koji su ostvarili jedno od prva tri mjesta na Natječaju za učenike osnovnih i srednjih škola „Slobodan od ovisnosti, rasturam u umjetnosti“.

Povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti u školskoj godini 2018./2019. natječaj je objavilo Povjerenstvo za suzbijanje zlouporabe droga Zadarske županije, a proveden je u kategoriji likovnog i literarnog izričaja.

Među nagrađenim radovima bili su i radovi naših učenica Eme Rašin iz 1.d razreda koja je u kategoriji likovnog stvaralaštva osvojila 1. mjesto pod mentorstvom profesorice likovne umjetnosti Ivanke Radulić i Antonije Vanjak iz 1.a razreda koja je u kategoriji literarnog stvaralaštva osvojila 2. mjesto pod mentorstvom profesorice hrvatskog jezika Božene Vulić  Bauk.

Župan Zadarske županije Božidar Longin sa suradnicima je primio nagrađene učenike i njihove mentore i uručio prigodne darove.

objavio: Ivanka Radulić   datum: 4. 7. 2019.