Sretno kolegice

U četvrtak 26.09. tijekom velikog odmora u zbornici nas je razveselio  posjet naše kolegice,  profesorice geografije Kate Magaš koja je odnedavno u mirovini.

Kolegica Kata bila je uvijek  uzor i nadahnuće  svima nama,  njenim kolegicama i kolegama. I učenici i profesori poštovali su je zbog njene profesionalnosti, stručnosti,  temeljitosti, dosljednosti, objektivnosti, smirenosti i nadasve, velike ljubavi prema poslu.  Kata je jedna od onih koji su rođeni za profesorski poziv, profesorica po vokaciji.

Kad god se bilo tko od nas nađe u kakvoj dilemi ili problemu, pita se kako i što da radi, odgovor je: kao Kata Magaš! Da joj bar simbolično zahvalimo za sav njen rad i doprinos školi, poklonili smo joj skroman poklon i rastali se uz njeno obećanje da će uskoro opet posjetiti svoju školu.

S. Weber

objavio: Senka Brkulj   datum: 27. 9. 2019.

NATJECANJA