Zahtjev za posudbom uređaja s pristupom internetu

Roditelji učenika koji imaju problem manjka uređaja za pristup Internetu trebaju ispuniti Zahtjev za posudbu uređaja sa pristupom Internetu koji prilažemo ispod teksta. U zahtjevu roditelj pod materijalnom i krivičnom odgovornosti treba potvrditi:

-da u kućanstvu nemaju uređaj (računalo, tablet, pametni telefon koji podržava komunikaciju preko aplikacija virtualnih učionica) s pristupom Internetu i

-da u kućanstvu nemaju pristup internetu

Roditelj mora navesti osobne podatke i adresu kućanstva i OIB-ove svih članova kućanstva kao i prosječan mjesečni prihod članova kućanstva.

Roditelj također potvrđuje da MZO može provjeriti sve podatke o prihodima članova kućanstva/obitelji u Poreznoj upravi.

Roditelj pod materijalnom i krivičnom odgovornošću potvrđuje da su navedeni podaci istiniti.

RODITELJI SKENIRANE ISPUNJENE ZAHTJEVE TREBAJU POSLATI NA ADRESU:  gimnazija-vn@zd.t-com.hr

Škola će u najkraćem mogućem roku nabaviti uređaje.

OBRAZAC ZAHTJEVA

Koje sve pogodnosti se ovih dana pružaju učenicima i roditeljima pogledajte na

DIGITALNE KRIZNE MJERE U HRVATSKOJ

objavio: Administrator   datum: 15. 3. 2020.

NATJECANJA