ANASTASIJA PETA NA DRŽAVNOM NATJECANJU OPISUJEMO SUSTAVE

Autor: Administrator , 22. 4. 2021.

Učenica 1.a razreda Anastasija Repak osvojila je 5. mjesto na državnom natjecanju Opisujemo sustave koje je održano online, u ponedjeljak i utorak, 19. i 20. travnja 2021.

Anastasia je izradila istraživački rad na temu Utjecaj čovjeka na globalno zatopljenje u kojem je opisala stakleničke plinove i njihov utjecaj na biosferu. Nakon vrednovanja pisanog rada ušla je u 10 najbolje plasiranih, a nakon pisane provjere znanja o sustavima i prezentiranja rada osvojila je 5. mjesto u kategoriji učenika 1. i 2. razreda. S obzirom da Anastasia pohađa tek 1. razred, ne sumnjamo da će sljedeće godine biti još bolja s više iskustva u ovom obliku natjecanja. Mentorica učenici bila je Sanja Fabac, prof. biologije.