Naši učenici odlični na ATOM ligi

Autor: Katarinica Milković, 3. 4. 2022.

Učenici 3.b razreda Karlo Krstić, Niko Knežević i Noa Sorić sudjelovali su u četvrtak, 31. 3. 2022. u 2. kolu natjecanja ATOM liga koje obuhvaća poznavanje matematike, fizike i kemije. Sudjelovali su timovi 34 škole iz cijele Hrvatske, a naši učenici osvojili su odlično 8.mjesto.

Ovo natjecanje održava se u 2 kola.  1. kolo održano je još u mjesecu studenom, a rezultati oba kola se zbrajaju i u konačnici izrađuje rang lista.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama Dubravki Crnošiji, prof. matematike, Katarinici Milković, prof. fizike i Maji Mišković Brčić, prof. kemije. Bravo!