Prvaši na predstavi 'Zabranjeno mlađima od 15, strana A'

Autor: Tihana Magaš, Dajana Marnika, 20. 5. 2022.

Učenici 1.B razreda danas su u pratnji profesorica Tihane Magaš i Dajane Marnike prisustvovali pretpremijeri predstave "Zabranjeno mlađima od 15, strana A" u Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar. Organizator je kazališna udruga Igrajmo se Zadar čiji je član učenica 1.B razreda Natali Anić koja je također i sudjelovala u predstavi.

Kroz „Zabranjeno mlađima od 15 strana A“ prikazan je kazališni pogled na probleme djece i mladih – preispituje se svrhovitost zabranjenih sadržaja, opravdanost i smislenost zabrana kao i njihovo djelovanje i moguće posljedice.

Predstava je oduševila sve prisutne, a njih je bilo zaista puno obzirom da je kazalište bilo popunjeno do posljednjeg mjesta. Unaprijed se veselimo nastavku ove predstave - "Zabranjeno mlađima od 15, strana B" – koja će, kako je najavljeno, krajem godine imati svoju premijeru.