Svečana podjela svjedodžbi maturantima

Autor: Administrator , 29. 6. 2022.

Danas je u Providurovoj palači održana svečana podjela svjedodžbi maturantima generacije 2021./2022. Uz maturante i djelatnike škole na svečanosti su nazočili brojni roditelji maturanata.

Maturant generacije Lovre Opačak zaključio je da se doista može reći da oni svoj ispit zrelosti već položili u drugom i u trećem razredu, kada su se u teškim i izazovnim epidemiološkim uvjetima brzo prilagodili i nisu odustali od svojih snova.

Ravnateljica Sandra Šango poručila je maturantima da slijedi razdoblje u kojem će i dalje razvijati svoje vještine koje su im otkrili nastavnici i razrednici i koje će im dokazati da je svatko od njih jedinstven.

Fotografije Ive Perinčić sa svečane podjele možete pogledati na