Helena Šarlija i Noa Celent osvojile su 3. mjesto na foto natječaju ,,Malo pridonosim, puno dobivam"

Autor: Administrator , 24. 4. 2023.

1. foto: Helena Šarlija
2. foto: Noa Celent

Srednja škola Delnice u suradnji s Gradskom knjižnicom Janet Majnarich i Gradom Delnice, uz projekt „Malo pridonosim, puno dobivam“ raspisala je foto i literarni natječaj za učenike srednjih škola.

Budući da se projekt bavi temom zaštite okoliša, teme u kojima su učenici mogli pronaći inspiraciju bile su Zagađivanje okoliša, Čista/zagađena voda i Kako pokrenuti pozitivne promjene u zaštiti okoliša.

U natječaju je sudjelovalo 18 srednjih škola, a među nagrađenima su i fotografije učenica naše škole Helene Šarlija iz 4. D i Noe Celent iz 4. F razreda koje zajedno dijele osvojeno 3. mjesto.