Svečano otvorenje Državnoga natjecanja iz latinskoga i grčkoga jezika

Autor: Administrator , 3. 5. 2023.

Svečano otvaranje Državnog natjecanja iz latinskog i grčkog jezika, kojem je Gimnazija Vladimira Nazora domaćin, održano je 2. svibnja u crkvi sv. Donata. Ravnateljica Sandra Šango, pozdravila je sve prisutne, učenike i mentore, sudionike natjecanja, i zaželjela im prvenstveno dobrodošlicu u našoj školi, u našem gradu i županiji, ali i mnogo uspjeha i dobre rezultate na državnom natjecanju. Održan je prigodni program svečanog otvaranja, koje su uveličali učenici, sudionici školske klape Feral izvodeći: himnu, Ave Maria - Zajc, Zvona mog grada i Daleko je, te učenice Hana Grubić, koja je pročitala autorsku pjesmu i Ramona Žunić, koja je izvela dramski monolog, a našoj Bruni Grgurević zahvaljujemo na vođenju svečanog programa. Zahvaljujemo i našim učenicima koji su sudjelovali u dobrodošlici i podjeli akreditacija.