Učenici naše škole obilježili Dan Europe

Autor: Tihana Magaš, 9. 5. 2023.

Danas su učenici naše škole na Narodnom trgu u Zadru obilježili Dan Europe.
Agencija za razvoj Zadarske županije Zadar Nova u sklopu provedbe projekta Europe Direct Zadar u suradnji sa školama ambasadorima Europskog parlamenta Gimnazijom Vladimira Nazora i Ekonomsko-birotehničkom i trgovačkom školom Zadar obilježila je taj dan nizom aktivnosti.

Kako je ovo godina vještina, na poziv organizatora u programu su sudjelovale i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar, Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola Zadar te Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar
Na proslavi se pridružio i župan Božidar Longin. Ono što nas posebno veseli jest da su na zanimljivom druženju uz nagradno kolo sreće, razgovore s građanima o Europskoj uniji, dogovorene i neke zanimljive aktivnosti u predstojećem razdoblju u suradnji sa Zadarskom županijom, uredom Europe Directa i Volonterskim centrom Zadar.
Na susretu je nastupala naša Klapa Feral: