Naši košarkaši ponovno državni prvaci

Autor: Administrator , 12. 5. 2023.

Naš košarkaši obranili naslov pobjednika državnog natjecanja srednjih škola koje se održalo u Poreču od 9.5.-11.5.2023. U skupini B pobijedili smo Gimnaziju Sisak 76:47 i Srednju školu Valpovo 63:33. U četvrtfinalu bili smo bolji od Srednje strukovne škole Sinj 70:32, a u polufinalu od Tehničke škole 62:24. U finalu smo pobijedili Gimnaziju Pula 56:40 te zasluženo obranili naslov državnog prvaka.

Najboljim igračom prvenstva proglašen je naš Michael Ružić.

Ekipa: Vid Jovančević, Andro Mirčeta, Niko Šare, Jerko Pehar, Roko Zdrilić, Toni Torbarina, Frane Peša, Juraj Mamić, Niko Ružić, Michael Ružić, Domagoj Batur, Lovre Šoša, Ivan Njegovan.
Voditelji: Ante Knežević i Jadranka Duvančić