Učenici sudjelovali u akciji Volonterskog centra Zadar

Autor: Administrator , 17. 5. 2023.

Danas je Volonterski centar u sklopu manifestacije Hrvatska volontira organizirao prvu od mnogobrojnih aktivnosti za ovaj tjedan. Učenici 2. a razreda pridružili su se u Gradskoj knjižnici Zadar i djecu iz Ukrajine slikovnicom "Amarenina zadarska pustolovina" upoznali s kulturnom baštinom našega grada.

Slikovnicu su 2012. godine osmislili i izradili učenici naše škole pod vodstvom profesorice Tihane Magaš, za što su dobili nagradu "Otisak srca" Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva.
Učenici koji sudjeluju u projektu su: Ena Čakarun, Roko Čerina, Ivan Paško Džaja, Ivona Brzoja, Veronika Aunedi i Laura Čakarun.