Svečana dodjela Oskar znanja

Autor: Administrator , 13. 6. 2023.

Naša učenica Eva Radan i njena mentorica profesorica Monika Škara prisustvovale su svečanoj dodjeli Oskara znanja! Svečana dodjela Oskar znanja pobjednicima državnih natjecanja u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2022./2023., i učenicima koji su osvojili medalje na međunarodnim natjecanjima održana je se 13. lipnja 2023. godine u 12 sati u Kongresnoj dvorani Globus na Zagrebačkom velesajmu.

Najveće i najprestižnije priznanje učenicima u Hrvatskoj za postignute vrhunske rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima, ove se godine dodjeljuje 19. put. Dodjelu Oskar znanja organizira Agencija za odgoj i obrazovanje uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatske zajednice županija.
Čestitke Moniki i Evi te kolegici Neli i učenicama Mirni i Stelli iz Gimnazije Franje Petrića koje s našim Nazorovkama predstavljaju znanje grada Zadra! Bravo!