Svečani prijem učenika i mentora u dvoru Doma Županije

Autor: Administrator , 16. 6. 2023.

Danas, 16. lipnja, u dvoru Doma Županije održano je svečano primanje učenika i njihovih mentora koji su na državnim natjecanjima osvojili prva tri mjesta ili su pozvani na državne smotre u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Hrvatskog školskog sportskog saveza. Naši učenici i mentori, u pratnji ravnateljice Gimnazije Vladimira Nazora Sandre Šango, prisustvovali su današnjem prijemu i ovim putem im još jednom čestitamo na uloženom trudu i zalaganju te na osvojenim mjestima i nagradama koje su primili u različitim područjima.

Učenica Eva Radan primila je priznanje za osvojeno prvo mjesto na natjecanju Opisujemo sustave pod mentorstvom profesorice Monike Škare.

Nika Bungić, pod mentorstvom profesorice Suzane Matković, primila je priznanje za drugo mjesto na Državnom natjecanju iz njemačkoga jezika.

Boris Marić i Lana Šešelja primili su priznanje u ime svoje radijske grupe, koju još čine Lara Čepo i Ramona Žunić, za radijsku emisiju ,,Što je muškarac bez brkova" kojom su sudjelovali na državnoj smotri LiDraNo pod mentorstvom profesorice Ivane Brković Pichler.

Naši sportaši košarkaši Vid Jovančević, Andro Mirčeta, Niko Šare, Ivan Njegovan, Michael Ružić, Roko Zdrilić, Toni Torbarina, Frane Peša, Juraj Mamić, Niko Ružić, Domagoj Batur, Lovre Šoša i Jerko Pehar, pod mentorstvom profesora Ante Kneževića i profesorice Jadranke Duvančić, primili su priznanje za 1. mjesto na Državnom natjecanju ŠSD SŠ KOŠARKA.

Učenici, članovi klape Feral, pod mentorstvom profesorice Ive Mustać Klarić, primili su priznanje za osvojeno drugo mjesto na Drugom susretu školskih klapa u Omišu nakon što su u Zadarskoj županiji osvojili prvo mjesto.
Priznanje i nagrade dodatna su motivacija našim učenicima i mentorima za dodatni rad i ulaganje truda i znanja u različitim područjima!