GVN na Festivalu jezika

Autor: Administrator , 18. 9. 2023.

Pred nama je još jedan Europski dan jezika koji ove godine obilježavamo Festivalom jezika! Želite naučiti osnove švedskog, koje su sličnosti i razlike između hrvatskog i rumunjskog, imati mađarski u malom prstu, saznati što je to audiodeskripcija, testirati poznavanje klokanica ili okušati se u konferencijskom prevođenju? Te i više od 50 drugih radionica, predavanja, kvizova i tečajeva namijenjenih učenicima i studentima jezika, jezičarima, prevoditeljima i svim drugim jezikoljupcima čekaju vas na Festivalu jezika. 👉Pridružite nam se u subotu 23. rujna od 10 do 17 sati na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, Ul. Ivana Lučića 3, i proslavite s nama Europski dan jezika!

👉Više o opisu programa, satnici predavanja i lokacijama saznajte na poveznici: https://europa.eu/!HvqCDn
🙌Festival organizira Europska komisija u Hrvatskoj, a naša Gimnazija jedan je od partnera projekta. Na Festivalu sudjelovat će profesori engleskog jezika: Ina Mandžo Fabijanić, Sandra Rokov, Matea Kolanović, Ana, Burela, Stanka Ilić i Daria Mrdalj kao mentori te naši učenici:
👉Ramona Žunić (mentor Ina Mandžo Fabijanić),
👉Monika Žuža i Ema Kulaš ( mentor Sandra Rokov)
👉Luna Mikulec i Leonarda Škara (mentor Matea Kolanović)
👉Korina Perica i Lana Šimić (mentor Ana Burela)
👉Antea Knežević i Nevia Bilan (mentor Stanka Ilić)
👉Kaya Latas i Cvita Barada (mentor (Daria Mrdalj)
Like and share 😊