Naša prva GLOBE aktivnost je odrađena!

Autor: Administrator , 21. 12. 2023.

Pod vodstvom profesorica Dajane Marnike i Irene Pavić učenici 3. razreda Ivona Brzoja, Ivan Paško Džaja, Zara Štakić, Roko Vučetić, Eta Arbanas i Karmen Peričić pratili su promjenu boje lišća na odabranom stablu lipe u parku Vladimira Nazora. Uočavali su kako teče proces do pada lista s grane u ovisnosti o vremenskim uvjetima (temperaturi zraka, oborinama, temperaturi tla), starosti stabla te samome mjestu na kojem stablo raste.

Svašta smo naučili i pritom se dobro zabavili! Ponosni smo što je i naša škola postala GLOBE škola i veselimo se daljnjim aktivnostima!