Naša škola ugostila je francusku školu u sklopu programa Erasmus+

Autor: Janja Pedić, 24. 3. 2024.

U sklopu programa Erasmus+, od 18. do 21. ožujka, naša škola ugostila je učenike i profesore iz francuske škole ,,Lycée Eugène Woillez". Posjet je bio dio programa međunarodne razmjene koji promiče kulturalnu interakciju, jezično učenje i razumijevanje među mladima diljem Europe. Tijekom njihova boravka, organizirali smo raznolik program aktivnosti koji je omogućio našim gostima da bolje upoznaju našu školu, grad i kulturu. Sudjelovali su u nastavnim satima, interaktivnim radionicama, kulturnim izletima te su imali priliku razmijeniti iskustva i ideje s našim učenicima.

Posebno smo ponosni na angažman naših učenika i profesora koji su pokazali izuzetnu gostoljubivost i spremnost za dijeljenje znanja i iskustava s našim gostima. Njihova otvorenost i entuzijazam doprinijeli su stvaranju pozitivne atmosfere tijekom cijelog boravka. Vjerujemo kako će ovaj posjet potaknuti daljnje međunarodne projekte i suradnje te da će naša škola i dalje biti aktivna u promicanju interkulturalne razmjene i razumijevanja.