Susret s učenicima iz Makedonije

Učenici naše škole u petak, 3. svibnja bili su domaćini skupini djece Dječje ambasade iz Prilepa u Makedoniji. Nakon  što ih je zamjenik zadarskoga gradonačelnika Dražen Grgurović primio u Velikoj vijećnici Grada Zadra, naši učenici su ih zajedno s profesoricama Ivanom Brković i Ivankom Radulić doveli u školu gdje im je riječi dobrodošlice uputio ravnatelj Rade Šimičević. Učenici naše škole potom su svoje goste upoznali s ljepotama Zadra i bogatom kulturno – povijesnom baštinom, a zajedničko druženje nastavilo se i u poslijepodnevnim satima. U znak zahvalnosti, naši učenici pozvani su u uzvratni posjet u Prilep.

objavio: Sandra Šango   datum: 10. 5. 2013.

NATJECANJA 2021.

Poštovani maturanti,

1. prosinca 2020. započinju prijave ispita državne mature za ljetni rok školske godine 2020./2021. i traju do 15. veljače 2021. godine do 12.00 sati. Detaljne upute nalaze se u priloženim dokumentima.

Ispitna koordinatorica:

Janja Pedić