Obavijest o cijepljenju - 4.d, 4.e i 4.f

Obavještavaju se maturanti da će Zavod za javno zdravstvo Zadar - Služba za školsku medicinu  obaviti cijepljenje protiv DI-TE (difterije i tetanusa) u  petak, 11. 10. 2013. u jutarnjoj smjeni za razrede  4.d , 4.e  i  4.f. (1., 2. i 3. sat).

Učenici trebaju donijeti ISKAZNICU IMUNIZACIJE (kartončić cijepljenja), ZDRAVSTVENU ISKAZNICU i NALAZE LIJEČNIKA (ukoliko boluju od neke kronične bolesti).

O cijepljenju treba obavijestiti roditelje i OBAVEZNO DORUČKOVATI.

U Hrvatskoj je obavezno cijepljenje regulirano posebnim zakonom, a svake godine Kalendar cijepljenja donosi Ministarstvo zdravstva. Program cijepljenja provodi se u primarnoj zdravstvenoj zaštiti i financira se sredstvima Hrvatskoga zavoda za zdravstveno osiguranje.

objavio: Administrator   datum: 3. 10. 2013.

NATJECANJA 2021.

Poštovani maturanti,

1. prosinca 2020. započinju prijave ispita državne mature za ljetni rok školske godine 2020./2021. i traju do 15. veljače 2021. godine do 12.00 sati. Detaljne upute nalaze se u priloženim dokumentima.

Ispitna koordinatorica:

Janja Pedić