10 škola - 10 umjetnika

U subotu 9. studenoga 2013. naša škola je sudjelovala u projektu „Deset škola – deset umjetnika“ koji  Moderna galerija u Zagrebu organizira već devetu godinu za redom. Projekt obuhvaća deset gimnazija iz deset hrvatskih gradova (Vukovar, Osijek,  Našice, Varaždin, Zagreb, Pula, Rijeka, Split, Dubrovnik i Zadar). Iz svake škole sudjeluje skupina od tri učenika koji obrade temu u dogovoru i suradnji s  Galerijom, te je pred svim sudionicima projekta prezentiraju putem power – point prezentacije i likovne radionice.

Ove godine našu školu su uspješno predstavile učenice 4.a razreda Lucija Jaša- Šangulin, Nives Marčina i Josipa Šalov sa svojom mentoricom Ivankom Radulić, prof. likovne umjetnosti. One su obradile temu Sezanizam i slikarstvo Miroslava Kraljevića  uz likovnu radionicu pogađanja Kraljevićevih slika pomoću asocijacija.

Više fotografija pogledajte OVDJE.

objavio: Ivanka Radulić   datum: 10. 11. 2013.

NATJECANJA 2021.

Poštovani maturanti,

1. prosinca 2020. započinju prijave ispita državne mature za ljetni rok školske godine 2020./2021. i traju do 15. veljače 2021. godine do 12.00 sati. Detaljne upute nalaze se u priloženim dokumentima.

Ispitna koordinatorica:

Janja Pedić