Nagradni izlet u Dubrovnik - Ston - Metković

Autor: Administrator , 21. 9. 2014.

Učenike i mentore društvene i jezične grupe predmeta,  koji su na županijskim natjecanjima šk. god. 2013./2014. osvojili jedno od prva tri mjesta, Zadarska županija nagradila je dvodnevnim izletom u Dubrovnik, Ston i Metković 21. i 22. rujna 2014.

FOTOGALERIJA

Nagrađeni učenici: Andrea Babić, Mihaela Barešić, Nikolina Brala, Sunčana Brkulj, Karla Genda, Hrvoje Knez, Marija Knežević, Ante Lucin, Ana Matešković, Andrej Novak, Klaudija Pušelja, Ana Sorić,  Lujo Stanišić, Eufemija Telac, Julija Torkonjak, Zlatkica Vidas  i Sara Vukša.

Nagrađeni mentori: Igor Artić, Ana Bjeliš, Marina Gavran, Maruška Gulin, Tihana Magaš, Sunčica Mustać, Svjetlana Pera, Tatjana Smith Savić, Sandra Šango i ravnatelj Rade Šimičević.