Pjesme Franka Sorića

Autor: Administrator , 1. 6. 2015.

U petak, 29. svibnja 2015. u našoj školi gostovao je zadarski pjesnik Franko Sorić. On je u školskoj knjižnici predstavio najnoviju zbirku pjesama „Zazivanje svetih“. Odabrane pjesme čitali su učenici Vanessa Kotlar, Karlo Gržan, Marta Ćuković, Božidar Klarić, Ana Matešković i  Sani Ivankov. Za glazbeni dio susreta pobrinuo se učenik Filip Stevanja, koji je svirao klavijature. Na kraju susreta učenici su mogli uzeti svoj primjerak zbirke koju je Franko poklonio njima i našoj knjižnici, kao i ostale svoje zbirke, na čemu smo veoma zahvalni. U pjesmama su uživali učenici 3. d razreda s profesoricom hrvatskog jezika Marijom Babin. Preporučujemo: čitajte Franka jer piše lijepu i meku poeziju.