DSD diplome

U utorak 6. listopada u našoj školi upriličena je podjela DSD diploma 23 naših učenika četvrtih  razreda koji su se tijekom posljednje 3 godine pripremali za ovaj ispit kod mentorice, prof. Ane Bjeliš. Na dodjeli su nazočili i skup pozdravili ravnatelj Rade Šimičević i gospođa Brigitte Meurer, članica ispitnog povjerenstva i izvorna govornica njemačkog  jezika.

Popis učenika:

Lucija Vulić, Ivona Galešić, Zvonimir Nekić, Dana Pedisić, Ella Karaban, Antonio Smajić, Lucia Basa, Nikolina Basa, Melisa Rumora, Mirlinda Maroshi, Miriam Mohenski, Ivona Vrkić, Tin Berghaus, Bruno Viduka, Marina Bratić, Marina Franjičević, Mirta Dević, Lucija Popović, Sara Karaban, Ivo Knežević, Ana Matešković, Moreno Longin i Ivan Knežević.

FOTOGALERIJA

objavio: ana bjeliš   datum: 7. 10. 2015.