Prirodoslovna lepeza

Autor: Administrator , 28. 2. 2016.

Projekt  u koji je uključena i naša škola doprinijet će sustavnom radu na Cjelovitoj kurikularnoj reformi koja je usmjerena razvoju jezičnih, prirodoslovnih, matematičkih, digitalnih, socijalnih, poduzetničkih i građanskih kompetencija te učenju učenja. Nositelj projekta je Gornjogradska gimnazija Zagreb, a osim nas kao škola partner sudjeluje i Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića Senj. Prva radionica za nastavnike održana je u Zagrebu, od 21. do 23. siječnja, u Gornjogradskoj gimnaziji. Druga radionica održana je kod nas od 25. do 27. veljače 2016. Cilj ovih edukacija je kroz predavanja, radionice i raspravu osnažiti kompetencije nastavnika u području izrade novih kurikuluma te metoda definiranja ishoda učenja.

Sve o projektu možete pogledati lijevo, u izborniku Projekti.