Učenici velikog srca herojskom gradu

Naši učenici predvođeni ravnateljem i profesoricom povijesti Tihanom Magaš krenuli su danas put Vukovara. Naime, izložba Putovanje života  nakon Zadra seli u Vukovar kao poklon naše škole ovom herojskom gradu za njegov Dan,  3. svibnja.

Osim eksponata za izložbu, naši učenici ponijeli su i donacije za vukovarsku socijalnu samoposlugu. Našlo se tu nekoliko kutija ulja, šećera, brašna, tjestenine i raznih higijenskih potrepština.

Također je sakupljeno i 1545 kn za vukovarske leptiriće, udrugu roditelja djece s poteškoćama u razvoju.

Iznimno smo ponosni što će naši učenici pokazati međugeneracijsku solidarnost i učenike Osnovne škole Antuna Bauera iz Vukovara kroz zanimljive radionice poučiti tehnikama vođenja kroz izložbu. Najbolja putovanja su ona otvorena i iskrena srca. Sigurni smo da će takvo biti i ovo putovanje.

objavio: Tihana Magaš   datum: 1. 5. 2016.