Autor: Administrator , 15. 4. 2017.

Uskršnji blagdani i proljetni odmor za učenike počinju u četvrtak, 13. travnja 2017. a završavaju 21. travnja 2017.godine

Nastava nakon proljetnih praznika počinje u ponedjeljak, 24. travnja 2017. i to:

• Smjena B ( drugi i četvrti razredi) – u 8,00 sati
  • Smjena A ( prvi i treći razredi) – u 14,00 sati

Naviještanje uskrsnuća koje su započeli apostoli s Isusovom majkom Marijom i danas snažno odzvanja u čovjeku, u njegovoj duši, budi usnuli duh i potiče na radost življenja, praštanja, tolerancije i razumijevanja. Radujući se Velikom danu i neprolaznom događaju, nadamo se kako će i u našim srcima uskrsnuti sve vrijednosti koje je čovjek dobio po svom rođenju.

Sretan i radostan Uskrs vama i vašim obiteljima žele djelatnici i ravnatelj škole.