Nagrađeni učenici na natječaju "Ein Spaziergang entlang von den Mauern von Zadar "

Autor: ana bjeliš, 24. 4. 2018.

Austrijska knjižnica "Dr.Alois Mock" u suradnji s Odjelom za germanistiku Sveučilišta u Zadru raspisala je Književni natječaj za poeziju i prozu za učenike njemačkog jezika osnovnih i srednjih škola Zadra i Zadarske županije. Tema natječaja bila je "Ein Spaziergang entlang von den Mauern von Zadar - Šetnja uzduž Zidina grada Zadra". Na natječaju je sa svojim radovima sudjelovalo i šest učenika drugih i četvrtih razreda naše škole uz mentorstvo prof. Ane Bjeliš. U kategoriji prvih i drugih razreda srednjih škola prvo mjesto osvojila je učenica 2.f razreda Dina Lukić. Treće mjesto pripalo je Ramoni Topalović,također učenici 2.f razreda. U kategoriji četvrtih razreda srednjih škola prvo mjesto osvojila je Laura Bugarija učenica 4.a razreda,a treće mjesto Natali Smirčić također učenica 4.a razreda.Dodjela nagrada kao i predstavljanje radova sudionika održano je u ponedjeljak, 23.travnja 2018. povodom Svjetskog dana knjige. Čestitke nagrađenim učenicama.