Prezentacijska debata

Autor: Tihana Magaš, 24. 10. 2019.

Danas su u Gradskoj loži debatanti naše škole koje vodi prof. Tihana Magaš održali prezentacijsku debatu na temu "Utječe li digitalna tehnologija na kvalitetu čitanja kod mladih?".  Program je organiziran povodom kampanje poticanja čitanja "Mozak treba vježbati.  Najbolje čitanjem." i Mjeseca hrvatske knjige 2019.  Afirmacijski tim za nijansu je imao uvjerljivije argumente, a suci su bili dr. sc. Marijana Tomić,  v.d. pročelnica Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, dr. sc. Marina Nekić s Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru i prof. Mladen Masar, knjižničarski savjetnik iz Gradske knjižnice Zadar.

Učenici članovi debatnog kluba su:

Luka Vedrić, Roko Dellavia, Lu Ivoš, Veronika Gospić, Jakov Jurlina, Andrej Zec, Dorotea Bukvić, Tara Došen, Mila Lukin, Tijana Mijolović, Mirjana Paunović, Petra Car, Matija Petešić  i  Ira Peruza.

Zahvaljujemo  Gradskoj knjižnici Zadar jer je afirmacijskom i negacijskom timu naše Gimnazije darovala godišnju članarinu.