Meet the diplomat

Autor: Tihana Magaš, 30. 10. 2019.

U utorak, 29. listopada 2019. učenici 4.a i 4.c razreda s prof. Tihanom Magaš i našim debatantima sudjelovali su na zanimljivom susretu u Gradskoj knjižnici pod nazivom "Meet the diplomat". Kako je raditi kao diplomat i kako se uopće zaposliti u veleposlanstvu, ispričala je diplomatkinja Wylita Bell (Veleposlanstvo SAD u Zagrebu). Susret je bio izuzetno zanimljiv tim više što su teme razgovora na neki način "vodili" učenici postavljajući pitanja. Kroz razgovor su se dotaknuli mnogih "kontroverznih" tema, politike, rasizma, ali i onih ležernijih poput radnih navika, hrane, glazbe i sl. Predavanje je održano na engleskom jeziku.