Album: Europski dan jezika 2021.
Učenici naše škole su u sklopu nastave njemačkog jezika povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna sudjelovali u projektu „Europäischer Tag der Sprachen“. Voditeljice projekta su profesorice Ana Bjeliš i Suzana Matković. U sklopu projekta učenici 1.d, 1.e, 3.b, 3.d, 3.f, 2.f, 4.d i 4.e razreda izradili su digitalne plakate pri čemu su pokazali kreativnost, svoje znanje stranih jezika kao i poznavanje IKT- tehnologije. Radove učenika možete pogledati ovdje. Učenici 2.a i 2.e su zajedno sa svojim profesoricama Majom Ležaić i Martom Kinda izradili prigodne plakate, izvjesili ih u svojim učionicama i obilježili Europski dan jezika. Fotografije pogledajte ovdje.

Prezentacija

Preuzmi sliku