Informacije - šk. god. 2022. /2023.

Suradnja s roditeljima jedna je od bitnih odrednica pedagoški djelotvorne škole. Suradnjom se pospješuje odgoj i obrazovanje,  pozitivno se utječe na školski uspjeh djeteta i na njegovo cjelokupno ponašanje. Komunikacija roditelja i nastavnika omogućava kontinuirano praćenje rada i razvoja učenika, pronalazak uzroka eventualnih poteškoća, ukazivanje na propuste i poticanje normalnog toka razvoja. Uzajamno poštovanje, dijeljenje informacija, osjećaja i vještina, dogovaranje i zajedničko odlučivanje, nužno je kako bi se ispunila odgovornost za razvitak djeteta.

Pregled termina informacija razrednika za školsku godinu 2022./2023.