ə
Datum objave: 17. listopada 2024.
Preventivni program

Sigurna vozačka dozvola 2024 i Sigurnost cestovnog prometa

U okviru Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa danas je u našoj školi održan projekt „Sigurna vozačka dozvola 2024“ koji se provodi u organizaciji Art Hill d.o.o.  iz Zagreba te “Sigurnost cestovnog prometa” koju provodi MUP. Cilj projekta „Sigurna vozačka dozvola“  je prevencija stradavanja mladih vozača u prometu. U radionici je sudjelovalo 30 naših maturanata. Prvi dio aktivnosti održao se u multimedijalnoj dvorani gdje su predstavnici MUP-a našim učenicima održali kratko predavanje na temu opasnosti s kojima se susreću kao vozači nakon čega su učenci aktivno sudjelovali u radionici i kvizu znanja. Nakon kviza deset učenika koji su pokazali najbolje znanje u dvorištu škole rješavali su zadatke s „pijanim naočalama“. Najbolja u rješavanju zadataka bila je maturantica Marta Lonić koja je osvojila besplatnu poduku za vozača B kategorije koju dodjeljuje Autoškola Donat kao partner projekta u Zadru.
Zahvaljujemo organizatorima što su odabrali našu školu za ovaj projekt prevencije, a Marti čestitamo na osvojenoj nagradi.

Suradnja