Promocija SPUŽVE

Autor: Rade Šimičević, 9. 2. 2017.

Drage učenice, dragi učenici, poštovani djelatnici škole, dragi čitatelji!

Evo, nakon dosta vremena objavljen je školski list „Spužva“. Bilo je pokušaja nekih generacija, ali oni su otišli, a školski list nisu dovršili.

I tako, godina po godinu je prošla, a ova generacija učenika, na čelu s glavnom urednicom  Magdalenom Matas, njenim zamjenikom  Gabrijelom Vučetićem, te odgovornim urednikom,  knjižničarom škole Antom Prtenjačom priredila je „Spužvu“ do kraja. Tu su ugrađeni sati i sati rada i puno slobodnog vremena u traženju i smišljanju na koji način ponuditi čitateljima zanimljive i životne sadržaje. A da bi uopće znali o kakvim sadržajima se radi, najbolje je potražiti „Spužvu“ i vidjeti što se to doista nalazi medu koricama ovog lista.

Prigodom izlaska lista, u školskoj knjižnici je upriličena mala svečanost za sve koji su sudjelovali u kreiranju školskog lista. O tome kako je bilo na promociji, svjedoče foto-zapisi koje možete pogledati u fotogaleriji.

Na kraju, moje čestitke svima koji su na bilo koji način dali doprinos u stvaranju četrnaestog broja lista. Pružam vam podršku za nove projekte koji ovu školu i ovaj list čine drugačijim od drugim.

Fotogalerija                     Video