Informacije - šk. god. 2016./2017.

Suradnja s roditeljima jedna je od bitnih odrednica pedagoški djelotvorne škole. Suradnjom se pospješuje odgoj i obrazovanje,  pozitivno se utječe na školski uspjeh djeteta i na njegovo cjelokupno ponašanje. Komunikacija roditelja i nastavnika omogućava kontinuirano praćenje rada i razvoja učenika, pronalazak uzroka eventualnih poteškoća, ukazivanje na propuste i poticanje normalnog toka razvoja. Uzajamno poštovanje, dijeljenje informacija, osjećaja i vještina, dogovaranje i zajedničko odlučivanje, nužno je kako bi se ispunila odgovornost za razvitak djeteta.

Pregled termina informacija razrednika i predmetnih profesora za školsku godinu 2019./2020. pogldajte OVDJE.

NATJECANJA 2021.

Poštovani maturanti,

1. prosinca 2020. započinju prijave ispita državne mature za ljetni rok školske godine 2020./2021. i traju do 15. veljače 2021. godine do 12.00 sati. Detaljne upute nalaze se u priloženim dokumentima.

Ispitna koordinatorica:

Janja Pedić