USPJEH KOŠARKAŠICA

Autor: Jadranka Duvančić, 16. 2. 2017.

Danas su naše košarkašice izborile dvije pobjede u svojoj skupini protiv Medicinske škole Ante Kuzmanića (52:3) i protiv Gimnazije Franje Petrića (45:10). Prvu postavu igrale su Ema Stanić 1.c, Nikolina Smolić 1.c , Mia Milovac 4.e , Mia Radeljić 4.d i Karla Korošec 4.f uz izmjene. Utakmicu su zbog bolesti i klupskih obaveza morale propustiti dvije ključne igračice Lara Prenđa 1.d i Iva Doljanin 3.e . Mentorica našim košarkašicama bila je prof.Jadranka Duvančić.
Ovim pobjedama izborile su prolaz u finalnu utakmicu koja će se održati u ponedjeljak s početkom u 13:00 sati (Športski centar Mocire). Boje naše škole braniti će protiv Ekonomsko-birotehničke škole. (D. Uglešić)