Ispraćaj naše Nade u mirovinu

Danas smo ispratili jednu iznimnu osobu, našu spremačicu Nadu Mustać u mirovinu.

Draga naša Nado,  nema tih riječi koje bi opisale koliko ste nam značili! Ponosni smo na Vas zbog mnogo toga, ali najviše zato što ste nas svojim primjerom naučili MNOGO! Tako jednostavna i ponizna srca, nikad nikog uvrijedila nije, uvijek bila strpljiva i puna poštovanja hrabrila nas i učenike, dijelila pametne savjete i uvijek nas pratila kući s osmijehom na licu i mahanjem!
Toliko poštovanja od Vas - da se čovjek rasplače! Bili ste nam poput MAJKE.
Ovo nije rastanak, slijedi još ljepše doba, kako ste oplemenili nas - tako razumijemo da trebate i drugima, Vašoj obitelji i prijateljima. Uživajte Nado u svojoj mirovini, prigrlite sve što volite i dobro se odmorite!
Dođite nam često jer ćemo Vas uvijek dočekati raširenih ruku!
Dragi Bog blagoslovio Vas i sve Vaše, uvijek ćete biti u lijepom sjećanju jer ste pružili mnogo ljubavi nama, učenicima i svojoj gimnaziji. Bili ste zaista primjer svima!
Vole Vas Vaši prijatelji iz Gimnazije Vladimira Nazora.

objavio: Administrator   datum: 9. 6. 2017.

« Kolovoz 2017 »