BIVŠI ZA SADAŠNJE 4

Autor: Petar Sikirić, 31. 3. 2022.

Danas je u našoj školi u okviru programa profesionalne orijentacije održan susret sadašnjih maturanata s bivšim maturantima iz područja Dentalne medicine, Farmacije te Biologije i Kemije.

U ugodnoj atmosferi svoja iskustva o izboru studija ali i posebnostima i zahtjevima studiranja te mogućnostima zaposlenja nakon studija podijelili su Adriana Mustać, mag. pharm, Valentina Zelenika, mag. educ. biol. et chem., te Josipa Mijić, dr.med.dent. Razgovor je vodila profesorica Ivana Brković Pichler.
Učenici su s posebnom pažnjom slušali savjete svojih prethodnika.
S ovim smo završili s programom profesionalne orijentacije ,,Bivši za sadašnje" za ovu školsku godinu. Veselimo se ponovnom susretu i nastavljanju programa i iduće školske godine.