Učenici obilježili tjedan talijanskog jezika

Autor: Sandra Rokov, 22. 11. 2022.

U ponedjeljak, 17. listopada, započeo je XXII Tjedan talijanskog jezika u svijetu. Ove godine tema tjedna je 'talijanski jezik i mladi', a u Hrvatskoj se, pod pokroviteljstvom Veleposlanstva Republike Italije, obilježava nizom događanja. Naši učenici 2. f razreda zajedno sa svojom profesoricom talijanskog jezika Sandrov Rokov, odlučili su obilježiti Tjedan talijanskog jezika. Izradili su videouradak ,,Un giro per Zara'' u kojem nas na talijanskom jeziku vode najznačajnijim znamenitostima Zadra. Klikom na fotografiju pogledajte videouradak naših učenika.