Gimnazija Vladimira Nazora Zadar

Košarkaši obranili naslov županijskog prvaka

Autor: Ante Knežević, 10. 2. 2023.

🏀 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar pobjednik je ovogodišnjeg izdanja košarkaške lige srednjih škola. Organizator prvenstva bio je Županijski savez školskog športa Zadarske županije. S finalnom utakmicom završila je Košarkaška liga srednjih škola za mladiće u kojoj je tokom protekla četiri tjedna snage odmjerilo 11 škola iz Zadra.U finalnom susretu sastale su se dvije neporažene ekipe, Gimnazije Vladimira Nazora i Gimnazije Jurja Barakovića. Naši učenici, momci iz Gimnazije Vladimira Nazora bili su bolji u finalu te su slavili s 45:31!

Nagrade za najbolju petorku dodijelio je Antonio Jordano. Među njima su naši učenici Roko Zdrilić i Niko Šare. Najbolji je igrač lige, (MVP) također Nazorovac, Michael Ružić! Nagradu mu je uručio Juan Davis.

Dinamičnu i odlučujuću utakmicu pratili su učenici i profesori naše škole s ponosom i oduševljenjem. Čestitamo Gimnaziji Jurja Barakovića na osvojenom 2. mjestu i Tehničkoj školi na osvojenom 3. mjestu.

Našem timu, našim učenicima i njihovom profesoru čestitamo od srca i svu sreću želimo na državnoj završnici!

Sve vijesti s portala, fotografije finalne utakmice te videouratke možete pogledati na našim Facebook i Instagram profilima klikom na istaknuta imena navedneih stranica.

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3/2, HR-23000 Zadar / gimnazija-vnazora-zd.skole.hr / ured@gimnazija-vnazora-zd.skole.hr