Svečano dodijeljena priznanja za natjecanja

Danas je u Domu županije održana svečana dodjela priznanja učenicima srednjih škola koji su na županijskim natjecanjima osvojili 1., 2., ili 3. mjesto ili su na smotrama proglašeni najboljima. Priznanja su dodijeljena i njihovim mentorima.
Također je u istom terminu održana dodjela nagrada za učenike i njihove mentore koji su na državnim natjecanjima osvojili neko od prva tri mjesta
Za učenike naše škole ova je godina bila vrlo uspješna:  priznanja su otišla u ruke 24 učenika i 16 mentora. Svima je uručen prigodni dar, a popis učenika i mentora možete vidjeti OVDJE.

objavio: Administrator   datum: 10. 6. 2014.

NATJECANJA 2021.

Poštovani maturanti,

1. prosinca 2020. započinju prijave ispita državne mature za ljetni rok školske godine 2020./2021. i traju do 15. veljače 2021. godine do 12.00 sati. Detaljne upute nalaze se u priloženim dokumentima.

Ispitna koordinatorica:

Janja Pedić