preskoči na sadržaj

Naši učenici već godinama pod vodstvom triju naših profesora, Jadranke Duvančić,  Lorisa Vidakovića i Ante Kneževića  postižu najbolje rezultate na sportskim natjecanjima. Ovdje donosimo vijesti i fotografije ekipa koje su time promovirale našu školu.

 

NAŠI USPJESI:

 

 

 

ŠK. GOD. 2017./2018.

 

 

ODBOJKA (županijsko natjecanje SŠ)

Djevojke - 2.mjesto: Doljanin, Sorić, Čukušić, Gregov, Lilić, Dijan, Buljat, Markuč, Čorak, Sorić, Krpeta, Čuča.

Voditeljica: Jadranka Duvančić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________

ATLETIKA  (županijsko natjecanje SŠ)

Mladići, 3. mjesto: Roko Erslan, Luka Lovre Klarica, Toni Rogić, Toni Grgić, Tonći Merhar, Vito Peričić, Martin Jurlina, Glorio Grubić

Djevojke, 3. mjesto: Antonia Dušević, Ana Ćurković, Nola Zelenika, Klara Sušić, Kata Peša, Kristina Pavić, Nina Dokoza, Mia Vučemilović, Adriana Jović

Voditelj: Ante Knežević, prof.

__________________________________________________________________

 

RUKOMET (županijsko natjecanje):  1. mjesto

EKIPA:  Tonči Merhar, Frane Bartulović, Ivan Turić, Luka Lovre Klarica, Vito Perinović, Vito Peričić, Luka Lisica, Luka Sunko, Enzo Roko Peričić, Toni Rogić, Mihovil Magaš, Michael Skroče i Lucian Peleško

Voditelj: Ante Knežević, prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________

FUTSAL (županijsko natjecanje):  4. mjesto

EKIPA:  Ivan Turić, Glorio Grubić, Stipe Karamarko, Adriano Valčić, Jakov Katuša, Josip Brkić, Toni Grgić, Luka Jović, Damjan Gečević, Andrija Perković, Vito Peričić, Luka Sunko, Luka Šimurina, Enzo Roko Peričić, Roko Ražov

Voditelj: Ante Knežević, prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________

 

STOLNI TENIS (županijsko natjecanje):  2. mjesto

EKIPA:  LUCIJA KOLAK 2.C, MATEA TOŠKOVIĆ 2.C i DIJANA LUKAČIĆ 2.E.  

Voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.

 

_________________________________________________________________

 

ATLETIKA - KROS (županijsko natjecanje SŠ)

Mladići, 5.mjesto: TONI ROGIĆ, MARTIN JURLINA I GLORIO GRUBIĆ.

ROKO ERSLAN - pojedinačno - 2. mjesto

Voditelj: Ante Knežević

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________

 

ŠK. GOD. 2016./2017.

 

ATLETIKA - KROS (državno natjecanje SŠ)

Mladići, 7.mjesto: Mate Anić-Milić, Borna Babajko, Bruno Orlović,  Roko Erslan.

Voditeljica: Jadranka Duvančić

________________________________________________________________

 

ATLETIKA (županijsko natjecanje SŠ)

Mladići, 3.mjesto: Mate Anić-Milič, Stipe Peleško, Lucian Peleško, Borna Babajko, Zvonimir Uzelac, Ante Zupčić, Bruno Orlović, Toni Grgić, Toni Rogić, Roko Erslan.

Djevojke, 3.mjesto: Adriana Jović, Ana Ćurković, Lucija Stipanić, Helena Buljat, Nina Dokoza, Mija Vučemilović, Karmen Santini, Dokoza, Nevena Žilić.

Voditeljica: Jadranka Duvančić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________

 

RUKOMET (M) - 1. mjesto

EKIPA: Merhar, Periša, Raspović, Klarica, V. Peričić, Perinović, E.R. Peričić, Bartulović, Orlović, Santini, Tomić, Anić-Milić, Sunko

Voditelj: Loris Vidaković, prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________

KOŠARKA (Ž) -  2. mjesto

EKIPA: Ema Stanić,Andrea Bjeletić,Lara Prenđa,Nikolina Smolić,Mia Radeljić,Dina Uglešić,Karla Korošec,Lucia Šunić,Mia Milovac,Nevena Žilić,Ivana Vukadinović,Iva Doljanin,Anđela Mijić,Martina Salama

Voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.

 

 

 

______________________________________________________________________________________

STOLNI TENIS:  3. mjesto

EKIPA:  Ante Ražov, Roko Ražov, Luka Sunko, Luka Šimurina.    

Voditelj: Loris Vidaković, prof.

_______________________________________________________________________________________

KOŠARKA (M) - Skupina "A":  2. mjesto

EKIPA: Zvonimir Uzelac, Lovre Paleka, Bruno Mikulandra, Toni Rogić, Bruno Orlović. Roko Erslan, Paško Horvat, David Dunatov, Roko Lonić, Luka Bubić, Mateo Periša, Mate Anić-Milić, Luka Tomić. 

Voditelj: Loris Vidaković, prof.

_______________________________________________________________________________________

KROS – M. - 1. mjesto: Mate Anić-Milić, Bruno Orlović, Borna Babajko i Mario Perić -idu direktno na Državno 

KROS – Ž. - 3. mjesto: Ana Čurković, Mia Vučemilović i Zrinka Buljat.  

Voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.

 

 

_________________________________________________________________

 

 

ŠK. GOD. 2015./2016.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KOŠARKA – djevojke - 2. mjesto

(voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa: Martina Marošević, Mia Radeljić, Mia Milovac, Anđela Mijić, Magdalena Jurić, Nevena Žilić, Petra Gurlica, Asja Čakarun, Ema Pedišić, Ivana Klanac, Martina Salama i Josipa Ražov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - ODBOJKA – djevojke - 1. mjesto

(voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa: Andrea Miočić, Andrea Bjeletić, Marina Bratić, Barbara Ikić, Magdalena Jurić, Iva Doljanin, Paula Vučemilović-Vranjić, Patricija Žunić, Olivia Školjarev, Lorena-Maria Relja, Nikolina Lilić, Maria Sorić, Ivona Vrkić, Josipa Medić, Karla Gregov. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU – 2. mjesto

(voditelj: Loris Vidaković, prof.)

ekipa: Roko Ražov, Ante Ražov, Luka Sunko

 

______________________________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KROSU – mladići - 4. mjesto

(voditelj: Loris Vidaković, prof.)

ekipa ŠSD „V. Nazor“:

Mate Anić – Milić, Stipe Pavić, Borna Babajko

 

_________________________________________________________________________________________________     

 

ŠK. GOD. 2014./2015.

 

 

 

REGIONALNO - FUTSAL (ŽENSKE) - 1. MJESTO 

(voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa:

Tea Pedić, Nives Jurić, Mia Milovac, Ivona Babić, Antonina Vrsaljko, Marija Parać, Matija Perat, Karla Kulaš, Anđela Bobanović i Nevena Žilić.

_________________________________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO - ATLETIKA (MUŠKI) - 1. MJESTO 

(voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa: Stipe Drobnak, Ivan Lerga, Gabrijel Šimunić, Eugen Zorić, Stipe Pavić, Borna Babajko, Donat Zubčić, Roko Hajdić, Toni Rogić, Bruno Orlović, Ante Drobnak i Ante Jamnicki
 

________________________________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO - RUKOMET (ŽENSKE) - 1. MJESTO 

(voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa:

Mia Milovac, Anđela Bobanović, Marija Parać, Lucia Šunić, Matija Perat,  Lucia Bačkov,  Borna Stojanov,  Josipa Kardum, Ivona Babić,  Nives Jurić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________

 

 

ŽUPANIJSKO - MALI NOGOMET (ŽENSKE) - 1. MJESTO 

(voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa:

Tea Pedić, Nives Jurić, Petra Matak, Mia Milovac, Ivona Babić, Antonina Vrsaljko, Marija Parać, Matija Perat, Josipa Kardum, Karla Kulaš, Anđela Mijić, Adriana Zubčić i Anđela Bobanović.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO - KOŠARKA (MUŠKI) - 1. MJESTO 

(voditelj: Loris Vidaković, prof.)

ekipa:

Tin Krstić, Zvonimir Uzelac, Domagoj Vrkić, Josip Marcelić, Marko Marinović, Lovre Čavara, Karlo Tomić, Šime Perković, Bruno Mikulandra, Tomislav Baričević, Ivan Bais, Roko Hajdić, Donat Zubčić i Josip Babec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO - ODBOJKA (ŽENSKE) - 2. MJESTO 

(voditelj: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa:

Aralica, Bjeletić, Bratić, Doljanin, Ikić, Matek,Memedović, Miočić, Mujagić,  Peroš, Radoš, Rašo, Špoljarić, Vučemilović.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

U Zagrebu je  20.11.2014. održana 2. izborna skupština HŠSS-a gdje je naša profesorica Jadranka Duvančić izabrana za dopredsjednicu HŠSS-a. Čestitamo!

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

ŠK. GOD. 2013./2014.

 

 

 

DALMATINSKO - RUKOMET (ŽENSKE) - 3. MJESTO 

(voditelj: Jadranka Duvančić, prof.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



_______________________________________________________________________________________________

 

 

DALMATINSKO - NOGOMET (ŽENSKE) - 2. MJESTO 

(voditelj: Jadranka Duvančić, prof.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - RUKOMET (ŽENSKE) - 1. MJESTO 

(voditelj: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa:

Nives Opsenica, Nives Jurić, Ivona Babić, Matija Perat, Zlatkica Vidas, Antonela Bodrožić, Lucia Šunić, Marija Batur, Josipa Kardum, Petra Matak, Maja Nekić, Marija Parać, Antonela Sarić, Roberta Peša. 

____________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - NOGOMET (ŽENSKE) - 1. MJESTO 

(voditelj: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa:

Nives Opsenica, Nives Jurić, Tea Pedić, Ivona Babić, Josipa Kardum, Antonela Bodrožić, Zlatkica Vidas, Matija Perat, Petra Matak, Enea Mujagić i Maja Nekić .

___________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KOŠARKA (ŽENSKE) - 2. MJESTO 

(voditelj: Jadranka Duvančić, prof.)

 

ekipa:

Antonela Bodrožić, 4.b         Lucija Bakić, 4.b
Josipa Ražov, 1.b                  Nives Opsenica, 4.b
Josipa Kardum,  3d              Lucija Barić, 4.c
Patra Matak, 3. d                 Lucija Zdrilić, 4.c
Zlatkica Vidas, 4.e               Maja Nekić, 4.d
Matija Perat, 3.d
 

 

_____________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KOŠARKA (MUŠKI) - 1. MJESTO 

(voditelj: Loris Vidaković, prof.)

POVEZNICA

______________________________________________________________________________

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - ODBOJKA (MUŠKI) - 2. MJESTO 

(voditelj: Loris Vidaković, prof.)

 

ekipa:

Ante Drobnik, 3.d          Tino Lucijan Perinčić, 2.e
Ante Jamnicki, 3.d         Bruno Viduka, 2.e
Ante Lucin, 4.f               Vice Viduka, 4.e
Antonio Pavić, 2.e           Tin Vuksan, 3.d
Mario Perić, 1.c              Marko Zausnigg, 2.f
 
 
______________________________________________________________________________
 
 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - ODBOJKA (ŽENSKE) - 3. MJESTO (voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.)

ekipa: 

Andrea Bjeletić, 1.f                Andrea Miočić, 2.b
Asja Čakarun, 1.d                    Enea Mujagić, 3.d
Barbara Ikić, 2.b                    Maja Nekić, 4.d
Anđela Knežević, 1.b               Matea Radoš, 1.f
Petra Matek, 3.d                    Lucija Skoblar, 1.c
Helena Mazija, 1.b                  Patricija Žunić, 1.a
 

_____________________________________________________________________________

 
NAŠI PRIJAŠNJI USPJESI SU:

 

2012.  Atletičari na Državnom prvenstvu u Poreču.  Ekipa: Marko Pestić, Filip Pestić, Marin Jurjević, Bruno Zelić, Marko Vukelić, Filip Babić, Ante Drobnak, Tomislav Grbić, Marin Petrić, Benedikt Nikpalj, Lovre Stulić, Ante Bronić, Luka Matek.  Voditeljica: Jadranka Duvančić, prof.

 

2013. Ekipa atletičara na poluzavršnici skupine Jug - atletika - 1. mjesto.  Nazorovce su  predstavljali: Ante Drobnak, Karlo Fabijan, Luka Pavić, Filip Šestan, Valentino Dukić, Ivan Dukić, Josip Sekula, Ivan Vuica, Marko Vukelić, Donat Zubčić, Filip Babić, Antonio Mrdelja. Voditeljica ekipe Jadranka Duvančić, prof.

 

2013. Košarkašice Gimnazije Vladimira Nazora osvojile su prvo mjesto na županijskom prvenstvu srednjih škola.  EkipaPerat, Baždarić, Matak, Nekić, Zdrilić, Bodrožić, Pulja, Kardum. Voditelji: Jadranka Duvančić i Loris Vidaković

 

 

2013. Rukometašice s osvojenim peharom za 1.mjesto na županijskom natjecanju. Ekipa: Tea Zekanović, Anita Nekić, Nives Opsenica, Nives Jurić, Antonela Bodrožić, Matija Perat, Ivona Babić, Zlatkica Vidas, Ivona Zdrilić, Martina Juričević, Patricia Baždarić, Josipa Kardum, Paula Kalanj, Marta Šimičević. Voditeljica: Jadranka Duvančić.

 

 

 

 

22.12.2011. Zagreb

 

 Na svečanosti obilježavanja 5. godišnjice postojanja i rada Hrvatskog školskog športskog saveza naša profesorica  TZK  Jadranka Duvančić dobila je NAGRADU ZA ŽIVOTNO DJELO  zbog brojnih postignutih uspjeha: sudjelovanje na 3 svjetska prvenstva ISF-a (jedno u košarci, dva u atletici), četverostruko osvajanje naslova državnih prvakinja u atletici za djevojke i trostruko u košarci također za djevojke.

 

 

Dvije vitrine u hodniku.......

 

 

...i jedna u zbornici, pune su pehara za osvojene sportske uspjehe.

 

 

 

* * *

***


PROJEKT


Kalendar rada


Udžbenici

Državna matura

Upisi

Nabava

Natječaji

Školski odbor

Anketa
Što misliš o uvođenju e-Dnevnika u nastavu?







 


FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

Dokumenti

Korisni linkovi

Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju